comcom

  

events management

marketing communication

promotion ideas

O nas
 
Co robimy?
 
Jak to robimy?
 
Projekty
 

CO ROBIMY?

Wieloletnie doświadczenie w komunikacji marketingowej pozwala nam z właściwie ocenić specyfikę projektu promocyjnego z dowolnej branży. Najczęściej realizujemy zadania związane z nowoczesnymi technologiami, systemami do zarządzania, budownictwem, edukacją i mediami. Planujemy i zarządzamy projektami marketingowymi. Opracowujemy koncepcje komunikacyjne, organizujemy eventy, zlecamy i nadzorujemy produkcje poligraficzne, gadżety i zajmujemy się projektowaniem graficznym.

SPECIAL EVENTS

Stanowimy bardzo sprawny i skuteczny zespół odpowiedzialny za kompleksową organizację różnego typu konferencji, wydarzeń artystycznych i towarzyskich, o charakterze integracyjnym lub sportowym.
Pod jednym dachem skupiamy wszystkie elementy organizacji - od zaplanowania koncepcji, propozycji odpowiednich lokalizacji, udostępnienia narzędzi rejestracyjnych, wykonania i dystrybucji zaproszeń, projektowania graficznego scenografii i materiałów promocyjnych, specyfikacji i dostarczenia wyposażenia technicznego, do obsługi na miejscu, zapewnienia programu artystycznego lub integracyjnego, organizacji noclegów i posiłków oraz rejestracji fotograficznej i filmowej wydarzenia.

Copywrigting, content writing

Doświadczenie dziennikarskie i umiejętności kreatywnego operowania słowami pozwalają nam odpowiedzialnie podejmować się tworzenia koncepcji i przekazów reklamowych, tekstów informacyjnych, poradnikowych, newsletterów, broszur i ulotek, prezentacji oraz treści stron www z uwzględnieniem potrzeb wyszukiwarek.
W atrakcyjną formę łączymy hasła reklamowe, warstwę informacyjną i intrygującą grafikę, tworząc atrakcyjne i wyróżniające się reklamy prasowe i materiały drukowane.

Akcje BTL

Potrafimy umiejętnie konstruować celne i frapujące przekazy w ramach akcji BTL z wykorzystaniem różnorodnych mediów i elementów składowych – kreatywnych treści, grafiki, przedmiotów stanowiących dominantę, dźwięku i obrazu oraz atrakcyjnych opakowań.

Systemy rejestracyjne i komunikacja on-line

Organizując różnego rodzaju eventy doceniamy – podobnie jak nasi klienci- znaczenie sprawnego procesu zapraszania gości i rejestracji zgłoszeń. Dysponujemy własnym systemem rejestracyjnym on-line kompletującym dane uczestników, umożliwiającym automatyczną korespondencję i generującym dokumenty do dokonywania ew. opłat za udział. Opracowujemy zaproszenia i newslettery oraz zajmujemy się ich dystrybucją.

Filmy, video i audio clips

Swobodnie poruszamy się w obszarze produkcji audiowizualnych. Opracowujemy scenariusze i jesteśmy producentem różnych form filmowych – obrazów promocyjnych, instruktażowych, dokumentacyjnych oraz reklam TV. Zajmujemy się kwerendą materiałów, tak aby prace wychodzące „spod naszej ręki” miały jak najlepszy background merytoryczny.

Projektowanie graficzne

W ramach realizowanych projektów zapewniamy projektowanie graficzne – dostosowujemy materiały naszych klientów do nowych warunków, dokonujemy ich adaptacji, przygotowujemy wizualizacje scenograficzne i stoiska prezentacyjne. Projektujemy zaproszenia, broszury informacyjne, materiały informacyjne, banery i inne elementy imprez naszych klientów.

KONTAKT

ComCom.pl
Domaniewska 44
02-672 Warszawa
tel. 22 430 95 15
r.lesniewski@comcom.pl
"Z powierzonych zadań agencja ComCom.pl wywiązała się bardzo dobrze, wykazując się wysokim profesjonalizmem, kreatywnością, elastycznością i rzetelnością obsługi. Nasza współpraca na każdym etapie przebiegała bardzo sprawnie."
SAP Polska
"Zadania zlecane agencji są realizowane profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Charakteryzują się również kreatywnością i innowacyjnością. Wspólnie z ComCom.pl udało nam się wdrożyć kilka pionierskich projektów popularyzujących nowoczesne produkty lokalizacyjne Finder S.A."
Finder S.A.
"Konferencje zorganizowane przez agencję ComCom.pl zostały przygotowane w sposób profesjonalny i kreatywny, z dużym zaangażowaniem i elastycznością. Mogliśmy polegać na sugestiach i rekomendacjach pracowników agencji."
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
"Niezwykle rzadko spotykana elastyczność i otwartość na nasze potrzeby oraz zaangażowanie w rozwiązywanie problemów pozwoliła na pełne zadowolenie organizatorów i uczestników z udziału w wydarzeniu."
SAP Polska
"It is my pleasure to endorse the ComCom Company and to highly recommend their service to those looking for a friendly and reliable team to organize such an event."
Dassault Systemes Austria

W ramach europejskiego road show organizowaliśmy w Polsce wizytę ciężarówki ekspozycyjnej SAP.
 

Naszym zadaniem była logistyka wydarzenia – opracowanie tras, zgody na przejazdy i parkowanie pojazdu ponadgabarytowego, wybór prestiżowych lokalizacji, organizacja udziału gości i eventy towarzyszące. W Warszawie ciężarówka parkowała m.in. na płycie Stadionu Narodowego, a w Poznaniu przed Centrum Biznesu i Sztuki - Stary Browar.

Od 2009 r. jesteśmy organizatorem głównej polskiej konferencji Dassault Systemes.
 

Kolejne edycje konferencji, za które byliśmy odpowiedzialni zostały ocenione na tyle dobrze, że w 2014 r. powierzono nam organizację w Polsce spotkania dla całego regionu Europy Centralnej. Byliśmy odpowiedzialni za kompleksową organizację tych konferencji.

Na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej byliśmy organizatorem konferencji dot. wdrażania funduszy europejskich.

Do naszych zadań należało stworzenie serwisów internetowych konferencji, aplikacji rejestracyjnych on-line, opracowanie linii graficznej, wykonanie materiałów konferencyjnych, stoisk promocyjnych i zapewnienie pełnej organizacji i obsługi technicznej wydarzeń.

Firma Basware zleciła nam organizację swojej międzynarodowej konferencji Sales and Marketing Kick Off.

Konferencji z kilkoma ścieżkami tematycznymi towarzyszyły spotkania o różnym charakterze i odbywające się w kilku lokalizacjach. Naszą rolą była całościowa koordynacja i organizacja wszystkich elementów konferencji, której uczestnikami byli goście z całego świata.

Od 2009 r. współpracujemy z Cisco przy okazji wydarzeń w ramach programu Networking Academy.
 

W różnych kursach programu NetAcad w ciągu roku uczestniczy ponad 26 tysięcy słuchaczy, głównie uczniów i studentów. Mają możliwość korzystania z różnego typu wydarzeń – Student Days, Incubator Program czy NetRiders. W zależności od potrzeb wspieramy organizacyjnie i promocyjnie eventy na terenie całego kraju.

System i sprzęt Findera został udostępniony do transmisji on-line z Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Żeglarstwie.

Wyposażenie łódek w moduły GPS/GSM i transmisja on-line z zawodów pozwoliło zbudować rozpoznawalność marki Finder i użytej technologii w głównej dla komunikacji grupie – wśród dziennikarzy. Zgodnie z założeniami ten projekt ustanowił dobry fundament dalszych działań z mediami.

Od 2007 r. SAP Polska powierza nam organizację większości swoich najważniejszych konferencji.
 

Zadania najczęściej obejmowały kompleksową organizację, łącznie z procesem rejestracji on-line, przygotowaniem oprawy promocyjnej, informacyjnej, scenograficznej, współpracę z partnerami i sponsorami, obsługę techniczną, logistykę, oprawą artystyczną, udziałem guest speakerów, a w razie potrzeby prowadzeniem rozliczeń z uczestnikami.

Na zlecenie SAP kilkakrotnie byliśmy organizatorem międzynarodowych spotkań zespołów SAP z regionu CEE.

Byliśmy odpowiedzialni za całe przedsięwzięcie - zapewnienie odpowiedniego obiektu, organizację noclegów, transfery, technikę, program integracyjny, motywacyjny i rozrywkę dla uczestników w wielu krajów.