comcom

  

events management

marketing communication

promotion ideas

O nas
 
Co robimy?
 
Jak to robimy?
 
Projekty
 

JAK TO ROBIMY?

Nasi klienci doceniają nasz sposób pracy i umiejętności. Na projekt potrafimy spojrzeć wielowymiarowo korzystając z wieloletnich doświadczeń z różnych obszarów komunikacji marketingowej. Umiemy przewidywać zagrożenia, nigdy nie liczymy na szczęśliwy traf. Zdajemy sobie sprawę, jak duże znaczenie dla powodzenia całego przedsięwzięcia mają nawet drobne jego elementy składowe. Nie bagatelizujemy drobiazgów, ale nie tracimy z oczu pełnego obrazu projektu i właściwej hierarchii elementów składowych całości. Potrafimy kreatywnie minimalizować obiektywne ograniczenia z jakimi mamy do czynienia w różnego typu obiektach i sferach działania i szybko reagujemy na zmieniające się okoliczności.

KONTAKT

ComCom.pl
Domaniewska 44
02-672 Warszawa
tel. 22 430 95 15
r.lesniewski@comcom.pl
"Z powierzonych zadań agencja ComCom.pl wywiązała się bardzo dobrze, wykazując się wysokim profesjonalizmem, kreatywnością, elastycznością i rzetelnością obsługi. Nasza współpraca na każdym etapie przebiegała bardzo sprawnie."
SAP Polska
"Zadania zlecane agencji są realizowane profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Charakteryzują się również kreatywnością i innowacyjnością. Wspólnie z ComCom.pl udało nam się wdrożyć kilka pionierskich projektów popularyzujących nowoczesne produkty lokalizacyjne Finder S.A."
Finder S.A.
"Konferencje zorganizowane przez agencję ComCom.pl zostały przygotowane w sposób profesjonalny i kreatywny, z dużym zaangażowaniem i elastycznością. Mogliśmy polegać na sugestiach i rekomendacjach pracowników agencji."
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
"Niezwykle rzadko spotykana elastyczność i otwartość na nasze potrzeby oraz zaangażowanie w rozwiązywanie problemów pozwoliła na pełne zadowolenie organizatorów i uczestników z udziału w wydarzeniu."
SAP Polska
"It is my pleasure to endorse the ComCom Company and to highly recommend their service to those looking for a friendly and reliable team to organize such an event."
Dassault Systemes Austria

W ramach europejskiego road show organizowaliśmy w Polsce wizytę ciężarówki ekspozycyjnej SAP.
 

Naszym zadaniem była logistyka wydarzenia – opracowanie tras, zgody na przejazdy i parkowanie pojazdu ponadgabarytowego, wybór prestiżowych lokalizacji, organizacja udziału gości i eventy towarzyszące. W Warszawie ciężarówka parkowała m.in. na płycie Stadionu Narodowego, a w Poznaniu przed Centrum Biznesu i Sztuki - Stary Browar.

Od 2009 r. jesteśmy organizatorem głównej polskiej konferencji Dassault Systemes.
 

Kolejne edycje konferencji, za które byliśmy odpowiedzialni zostały ocenione na tyle dobrze, że w 2014 r. powierzono nam organizację w Polsce spotkania dla całego regionu Europy Centralnej. Byliśmy odpowiedzialni za kompleksową organizację tych konferencji.

Na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej byliśmy organizatorem konferencji dot. wdrażania funduszy europejskich.

Do naszych zadań należało stworzenie serwisów internetowych konferencji, aplikacji rejestracyjnych on-line, opracowanie linii graficznej, wykonanie materiałów konferencyjnych, stoisk promocyjnych i zapewnienie pełnej organizacji i obsługi technicznej wydarzeń.

Firma Basware zleciła nam organizację swojej międzynarodowej konferencji Sales and Marketing Kick Off.

Konferencji z kilkoma ścieżkami tematycznymi towarzyszyły spotkania o różnym charakterze i odbywające się w kilku lokalizacjach. Naszą rolą była całościowa koordynacja i organizacja wszystkich elementów konferencji, której uczestnikami byli goście z całego świata.

Od 2009 r. współpracujemy z Cisco przy okazji wydarzeń w ramach programu Networking Academy.
 

W różnych kursach programu NetAcad w ciągu roku uczestniczy ponad 26 tysięcy słuchaczy, głównie uczniów i studentów. Mają możliwość korzystania z różnego typu wydarzeń – Student Days, Incubator Program czy NetRiders. W zależności od potrzeb wspieramy organizacyjnie i promocyjnie eventy na terenie całego kraju.

System i sprzęt Findera został udostępniony do transmisji on-line z Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Żeglarstwie.

Wyposażenie łódek w moduły GPS/GSM i transmisja on-line z zawodów pozwoliło zbudować rozpoznawalność marki Finder i użytej technologii w głównej dla komunikacji grupie – wśród dziennikarzy. Zgodnie z założeniami ten projekt ustanowił dobry fundament dalszych działań z mediami.

Od 2007 r. SAP Polska powierza nam organizację większości swoich najważniejszych konferencji.
 

Zadania najczęściej obejmowały kompleksową organizację, łącznie z procesem rejestracji on-line, przygotowaniem oprawy promocyjnej, informacyjnej, scenograficznej, współpracę z partnerami i sponsorami, obsługę techniczną, logistykę, oprawą artystyczną, udziałem guest speakerów, a w razie potrzeby prowadzeniem rozliczeń z uczestnikami.

Na zlecenie SAP kilkakrotnie byliśmy organizatorem międzynarodowych spotkań zespołów SAP z regionu CEE.

Byliśmy odpowiedzialni za całe przedsięwzięcie - zapewnienie odpowiedniego obiektu, organizację noclegów, transfery, technikę, program integracyjny, motywacyjny i rozrywkę dla uczestników w wielu krajów.